LITIJA IN DOBOVEC NADALJUJETA MRTVI TEK, OPLAST ČETRTI

Nedelja, 26. november 2017

Litija in Dobovec Pivovarna Kozel nadaljujeta mrtvi tek tudi po 11. krogu elitne slovenske futsal lige. Litija je s 7:3 zmagala na gostovanju pri državnemu prvaku, ekipi FutureNet Maribor, Dobovec Pivovarna Kozel pa je kar z 9:1 v gosteh ugnal Ivančno Gorico.

Derbi sredine lestvice se je končal brez zmagovalca, Siliko Rem Power je odnesel točko iz Sevnice, bilo je 1:1.

Pravi triler so gledalci videli na Škofijah, kjer sta se pomerila močno oslabljena KMN Bronx Škofije in KMN Oplast Kobarid. Varovanci gostujočega trenerja Saše Lebana (izključen je bil v 40. minuti) so povedli po 15 sekundah tekme, zadel je Nejc Kovačič. Polčas se je končal z minimalnim vodstvom gostov (1:2), ki so tudi zadnjo minuto začeli z golom prednosti (2:3), a se domači niso predali. V 40. minuti je dva gola dosegel reprezentant Nik Zajc, zadnji gol je padel 15 sekund pred koncem. S to zmago so se Bronxi zavihteli na 3. mesto (18 točk), poraženi Oplast pa je zdaj četrti (17 točk).