13. KROG 1. SFL: OPLAST VISOKO PREMAGAL IVANČNO GORICO

Ponedeljek, 11. december 2017

Trinajsti krog 1. SFL je bil srečen za FC Litijo, Benedikt Avtodele Džauš in KMN Oplast Kobarid, ki so zabeležili zmage. Srečo v nesreči pa so imeli tudi igralci KMN Bronx Škofij, ki so na poti v Maribor doživeli prometno nesrečo, a jo odnesli brez težjih poškodb. Kljub temu pa je bilo srečanje prestavljeno na prihodnji termin - tekmeca se bosta pomerila v ponedeljek, 11.12., v dvorani Tabor - obračun se začne ob 20.30.

Vodilna Litija je hitro povedla 3:0, na koncu pa s 5:3 porazila Sevnico. Z dvema zadetkoma se je izkazal Alen Fetić.

Benedikt Avtodeli Džauš je vrnil milo za drago Vrhničanom in na krilih treh golov Bojana Klemenčiča prišel do 3. zmage v sezoni. Z novimi tremi točkami je Benedikt za točko prehitel Siliko Rem Power, ki je padel na 8. pozicijo.

KMN Oplast Kobarid je ob polčasu vodil 1:5, a je moral potem v zadnjih osmih minutah z dvema goloma potrditi zmago v Ivančni Gorici.- 4:7 je bilo.

1. SFL, 13. krog, 8.12.

FC Litija – KMN Sevnica 5:3 (2:0)

1:0 Fetić (15./6m), 2:0 Duščak (19.), 3:0 Jelić (28.), 3:1 Krnc (31.), 3:2 Račič (37.), 4:2 Fetić (37.), 5:2 Totošković (39.), 5:3 Škorić (40.)

Siliko Rem Power – Benedikt Avtodeli Džauš 2:4 (0:3)

0:1 Klemenčič (6.), 0:2 Klemenčič (6.), 0:3 Klemenčič (16.), 1:3 Jereb (26.), 1:4 Klemenčič (35.), 2:4 Jereb (37.)

FC Ivančna Gorica – KMN Oplast Kobarid 4:7 (1:5)

0:1 Sovdat (5.), 1:1 Čož (7.), 1:2 Kos (10.), 1:3 Širok (15.), 1:4 Kravanja (15.), 1:5 Širok (18.), 2:5 Pešec (21.), 3:5 Čož (31.), 4:5 Ostanek (32.), 4:6 Širok (34.), 4:7 Sovdat (40.)