TOLMINSKI NOGOMETAŠI Z ZMAGO KRENILI V POMLAD

Torek, 13. marec 2018

Nogometaši TKK Tolmina so na prvi spomladanski tekmi premagali NK Jadran Hrpelje-Kozina s 4:0, in se s tem, ob porazu Izole proti Adrii, še utrdili na drugem mestu na lestvici. V rdeče-črnem dresu sta na tej tekmi debitirala tudi vratar Božič in branilec Kumer.

Domačini so po nekaj zapravljenih priložnostih povedli v 36. minuti, ko je iz bližine zadel Lapanja. V drugem polčasu je vodstvo kmalu povišal Sokanović, po nesporazumu med sodniki, pa je sledila enajstmetrovka za goste, ki pa jo je mojstrsko ubranil Božič. Kmalu zatem je rdeči karton pri domačih prejel Rakušček. V nadaljevanju tekme so domači nadzirali dogajanje na igrišču, v zadnjih 10 minutah pa je dvakrat mrežo Jadrana zatresel še Šturm.

V naslednjih dveh krogih sledita izredno pomembni tekmi. Tolminci bodo najprej gostovali v Izoli, sledi pa domača tekma proti vodilni ekipi Bilj.

VIR: nktolmin.si