KK TOLMIN: ČLANSKA IN MLADINSKA VRSTA TOKRAT PORAŽENI

Četrtek, 01. januar 1970

Člani Košarkarskega kluba Tolmin so zadnjo tekmo v tekmovanjih za preboj v drugo ligo izgubili proti ekipi Košarkarskega kluba Troti. Rezultat je bil 62:57.

Trener Tolmincev Sergij Močnik je po tekmi povedal:

Gostovanje pri vodilni ekipi lige za prvaka, bi se za našo ekipo lahko končalo tudi drugače. Bili smo enakovreden tekmec skozi celotno srečanje, le trenutek nezbranosti v tretji četrtini, ko se je ekipa Trotov oddaljila za 15 točk, je bil slab. V zadnji četrtini smo se približali na 5 točk zaostanka in imeli tri napade za še boljšo končnico. Teh napadov nismo izkoristili in ekipa Trotov je na koncu zasluženo zmagala.”

Tudi selekcija U-15, ki igra v 1. SKL v skupini 4B je v tem tednu vknjižila poraz. Boljši so bili košarkarji ekipe Plama Pur iz Ilirske Bistrice z 65:91.

VIR: kk-tolmin.info