PESTER VIKEND ZA KOŠARKAŠE KK HIDRIA

Ponedeljek, 26. marec 2018

Članska ekipa Košarkarskega kluba Hidria se je v soboto v Modri dvorani pomerila z Vrhničani, pionirji U15 so gostovali v Ajdovščini, mlajši pionirji U13 in najmlajši pionirji U11 pa v Postojni.

Članska zasedba je predzadnjo letošnjo tekmo na domačem parketu odigrala proti ekipi Vrhnike. Ekipa je tekmo pričela zelo podjetno in si ob polčasu priigrala 14 točk prednosti. V drugem delu srečanja je  prišlo do padca v igri domače ekipe in gledalci v Modri dvorani so videli napeto končnico, v kateri so več sreče in znanja imeli gostje iz Vrhnike, ki so srečanje dobili z rezultatom 90:86. Zadnjo domačo tekmo bodo člani odigrali to soboto, 31.3 ob 19:00 v Modri dvorani.

Pionirji U13 so dolgo sezono, ki je trajala od septembra, zaključili v Postojni. Na turnirju so se pomerili z domačini in Logatčani. Kljub dvema porazoma niso razočarali, za zmage v 1. SKL pa bo v prihodnje potrebno odpraviti določene napake v igri.

Najmlajši pionirji, U11,so po odlično odigranem turnirju v Idriji tokrat gostovali v Postojni. V prvem srečanju turnirja so tesno izgubili z domačini, v drugi tekmi pa so se veselili zmage proti sosedom iz Tolmina.

Pionirji U15 pa so gostovali v Ajdovščini, kjer so se merili z Ajdovci in tekmo zaključili z zmago 57:41 ter tako nadaljujejo niz nepremagljivosti.
Predzadnja tekma letošnje sezone za ekipo U15 bo na sporedu ob 11:30 v dvorani OŠ Šturje.