KOPRČANI PREMOČNI ZA TOLMINCE

Ponedeljek, 03. september 2018

V derbiju 3. kroga prvenstva v 3. slovenski nogometni ligi – zahod sta se tokrat pomerila letošnja glavna konkurenta za 1. mesto v ligi – TKK Tolmin in Koper. Tolminci so tekmo na športnem igrišču Na Logu pogumno začeli in se s Koprčani podali v odprt boj. Priložnosti za zadetek je bilo na obeh straneh od začetka srečanja bolj malo, so pa Koprčani v 23. minuti uspeli povesti po prodoru in zaključku Ajkića. Do konca polčasa bi domači lahko izenačili, vendar sta Kos in Sokanović zamudila lepi priložnosti.

V drugem delu igre je po prekršku Kumra v kazenskem prostoru Koper kmalu pobegnil na 2:0 in postalo je jasno, da bodo Tolminci v tej tekmi težko iztržili več od poraza. Kljub terenski premoči tolminskih nogometašev so se Koprčani uspešno branili ter bili nevarni v nasprotnih napadih, rezultat pa se ni več spremenil in ostalo je pri 2:0.

Tolminci v prihajajočem koncu tedna gostujejo pri ekipi Adrie.

VIR: nktolmin.si

Slika: fckoper.si