Kam danes - napovednik dogodkov

Ponedeljek, 23. maj 2022

SPOZNAVANJE, NABIRANJE IN SUšENJE ZDRAVILNIH ZELIšč

Center dnevnih aktivnosti za starejše "Naša hiša"

Šentviška gora, dvorana, ob 9.00

Torek, 24. maj 2022

TEDEN GEOPARKOV

Predavanje o muharjenju in ekologiji rib na Idrijskem 

Idrija, Center za obiskovalce Geoparka Idrija, ob 18.00

Torek, 24. maj 2022

ORKESTRSKI VEČER GŠ TOLMIN

koncert harmonikarskega orkestra 

Tolmin, glasbena šola, ob 19.30

Torek, 24. maj 2022

INVENTURA

slovenska komična drama

Idrija, Filmsko gledališče, ob 19.00

Sreda, 25. maj 2022

TEDEN GEOPARKOV

Pohod na Raufnk

Idrija, pred Varstveno delovnim centrom Idrija, ob 10.00

Sreda, 25. maj 2022

TEDEN GEOPARKOV

Razstava slik “Cvetje iz Rafkovih logov”

Idrija, Razstavni prostori Flore Carniolice, bivša reševalna postaja Idrija, ob 19.00

Sreda, 25. maj 2022

PREDSTAVITEV PESNIšKE ZBIRKE IVE MIHOLIć PREROKBE SKRITEGA SONCA

Idrija, Mestna knjižnica in čitalnica, ob 19.00

Sreda, 25. maj 2022

DIVJA NABIRALNICA

nabiranje divje hrane

Idrija, parkirišče za Komunalo, ob 17.00

Sreda, 25. maj 2022

PRIREDITEV SONCU NAD MRAVLJIščEM OB 40. LETNICI OSNOVNE šOLE

Nova Gorica, Osnovna šola Frana Erjavca, velika telovadnica, ob 18.00

Sreda, 25. maj 2022

REVIJA OTROŠKIH PEVSKIH ZBOROV – ZBOROVSKI BUM

nastopajo otroški pevski zbori osnovnih šol Tolmin, Most na Soči, Podbrdo, Kobarid, Deskle in Kanal ob Soči

Tolmin, atrij pred knjižnico, ob 18.00

Četrtek, 26. maj 2022

TEDEN GEOPARKOV

Ura pravljic: Neverjetna, a resnična zgodba o dinozavrih

Idrija, Center za obiskovalce Geoparka Idrija, ob 18.00

Četrtek, 26. maj 2022

ODPRTJE SODOBNO UREJENE NOTRANJE TRžNICE

Ajdovščina, tržnica, ob 10.00

Četrtek, 26. maj 2022

SLAVNOSTNA SEJA OBČINSKEGA SVETA S PODELITVIJO NAGRAD OBČINE TOLMIN

Tolmin, Kinogledališče, ob 19.00

Četrtek, 26. maj 2022

LE ZALJUBITI SE NE SMEMO

Gostuje Mestno gledališče ljubljansko

Nova Gorica, SNG, ob 20.00

Četrtek, 26. maj 2022

TOP GUN: MAVERICK

akcijski film

Idrija, Filmsko gledališče, ob 19.00

Četrtek, 26. maj 2022

DRUžABNE IGRE

Center dnevnih aktivnosti za starejše "Naša hiša"

Tolmin, Rdeči križ, ob 9.00

Petek, 27. maj 2022

ŠESTI FESTIVAL GLAS PIščALI!

Reka, Arheološki park Divje babe, začetek ob 20:00


- Nastop vrtca Peter Klepec Cerkno
- gost večera Boštjan Gombač
- harmonikaša pri šanku

Petek, 27. maj 2022

TEDEN GEOPARKOV

Trim z dijaki gimnazije Jurija Vege Idrija 

Idrija, Mestni trg Idrija, ob 15.00

Petek, 27. maj 2022

TEDEN GEOPARKOV

Ogled nočnega neba na Kresovem griču

Javornik, Astronomski observatorij, ob 20.00

Petek, 27. maj 2022

PREDSTAVITEV KNJIGE CAMINO

Cerkno, na dvorišču pred CŠOD Cerkno, v primeru dežja dvorana Večnamenskega centra Cerkno, ob 19.00

Petek, 27. maj 2022

O NAKLJUčJU IN DOMIšLJIJI

drama

Tolmin, KInogledališče, ob 20.00

Petek, 27. maj 2022

PRIMORSKA POJE 2022 NAJ PESEM ZADONI

Grgar, Kulturni dom, ob 20.00

-ŽENSKI PEVSKI ZBOR JEZERKE, ZAGORJE Tatjana Lutar
-MEŠANI PEVSKI ZBOR NOVA GORICA Bogdan Brecelj
-MOŠKI PEVSKI ZBOR LIPA, RAVNICA Andrej Filipič
-MEŠANI PEVSKI ZBOR FRAN VENTURINI, DOMJO Cinzia Sancin
-VOKALNA SKUPINA FLANCE, KNEŽA Anja Kavčič Drole

Petek, 27. maj 2022

PRIMORSKA POJE 2022 NAJ PESEM ZADONI

Gorica, KC Lojze Bratuž, ob 20.30

-MEŠANI PEVSKI ZBOR TONČKA ČOK, LONJER KATINARA Manuel Purger
-MEŠANI PEVSKI ZBOR SLAVEC, SOLKAN Miran Rustja
-VOKALNA SKUPINA MAVRICA, POSTOJNA Jelka Bajec Mikuletič
-MEŠANI PEVSKI ZBOR RDEČA ZVEZDA, SALEŽ-ZGONIK Rado Milić
-MEŠANI PEVSKI ZBOR JACOBUS GALLUS, TRST Marko Sancin

Petek, 27. maj 2022

PRIMORSKA POJE 2022 NAJ PESEM ZADONI

Bazovica, vrt Gospodarske Zadruge, ob 20.30

-MEŠANI PEVSKI ZBOR SLOVENEC – SLAVEC, BORŠT-RICMANJE Danijel Grbec
-LJUDSKE PEVKE KD MANDRAČ, KOPER
-LOVSKI PEVSKI ZBOR DEKANI Anton Baloh
-MOŠKI PEVSKI ZBOR MIRKO FILEJ, GORICA Klanjšček Zdravko
-ŽENSKA PEVSKA SKUPINA STU LEDI, TRST Anastasia Purič
-MOŠKI PEVSKI ZBOR POBJE, ČRNI VRH NAD IDRIJO Veronika Škedelj

Sobota, 28. maj 2022

ŠESTI FESTIVAL GLAS PIščALI!

Reka, Arheološki park Divje babe

Začetek ob 14:00 uri


- Okrogla miza (društva na cerkljanskem, župan občine Cerkno…)
- 15:00 Otvoritev tekmovanja koscev - g. Gašper Uršič župan občine Cerkno
- Regijsko tekmovanje koscev in kosic SLOVENIJE
- Prikaz košnje nekoč in danes
- Demonstracija Agromehanika Hrastje
- 16:00 NEANDERTAL žar&Društvo Krapinski neandertalci - pleme špiljskog medvjeda - Predstavitev netenja ognja in peke v žerjavici
- ODPRTI DAN Arheološkega parka DIVJE BABE, voden ogled jame DIVJE BABE I
- otroške delavnice
- TURISTIČNA TRŽNICA
- Folklorno društvo Sovodenj
- 19.00 nastop ansambel Jagada

Sobota, 28. maj 2022

TEDEN GEOPARKOV

Pohod po Vojskarski planoti 

Rvenovše, ob 9.00

Sobota, 28. maj 2022

PIRKMANDLC FESTIVAL

Idrija, Mladinski center, od 11.00 do 23.00

Sobota, 28. maj 2022

MUZIKAFEST- MEDNARODNO SREČANJE PIHALNIH ORKESTROV

Deskle, igrišče pri teniških igriščih, ob 17.00

Sobota, 28. maj 2022

POHOD »KJE SO TISTE STEZICE«

Levpa, športni park - igrišče, ob 9.00

V popoldanskem času

-Razstava domačega peciva, pestra ponudba po vaseh
-Nogometni turnir TROJKE

Sobota, 28. maj 2022

ZVOČNO POTOVANJE Z ZVOKI GONGOV

Srednje, dom Mihaela Gabrijelčiča, ob 20.00

Sobota, 28. maj 2022

POTUJOčA IGRALNICA

Podlanišče, na igrišču, med 9.00 in 11.00

Sobota, 28. maj 2022

3. PAšTA FEšTA

Ajdovščina, Lavričev trg


11:00-19:00 Degustacije testeninskih jedi na stojnicah
12:00-13:00 Tekmovanje ekip iz osnovnih šol za naziv Mlinochef
11:00-16:00 Tekmovanje Naj pašta 2022 in razglasitev zmagovalca ob 16:15
11:00-19:00 Animacija z Iztokom Gustinčičem
11:45-13:45 Koncert skupine Ne joči pevec
12:00-18:00 Animacija za otroke s športnimi rekviziti in igralkami ŽRK Mlinotest

Sobota, 28. maj 2022

AKTIVNO POPOLDNE NA UČNI PEŠPOTI IN AKUSTIČNI KONCERT

Z MATJAŽEM JELENOM (ŠANK ROCK) IN SERGEJEM ŠKOFLJANCEM (EX SAN DI EGO)

Tolmin, pešpot ob Tolminki, ob 14.00

Sobota, 28. maj 2022

PUSTOLOVščINE DRUžINE BIGFOOT

animiran

Tolmin, Kinogledališče, ob 18.00

Sobota, 28. maj 2022

POžIGALKA

srhljivka

Tolmin, Kinogledališče, 20.00

Sobota, 28. maj 2022

JEžEK SONIC 2

sinhronizirani animirani film

Idrija, Filmsko gledališče, ob 17.00

Sobota, 28. maj 2022

TOP GUN: MAVERICK

akcijski film

Idrija, Filmsko gledališče, ob 19.00

Sobota, 28. maj 2022

PRIMORSKA POJE 2022 NAJ PESEM ZADONI

Knežak, Osnovna šola, ob 20.00

-MEŠANI PEVSKI ZBOR NAŠE VASI, TIPANA David Tomazetič
-MOŠKI PEVSKI ZBOR DRAGOTIN KETTE, ILIRSKA BISTRICA Janja Konestabo
-PORTOROŠKI ZBOR, PORTOROŽ Saša Prinčič
-MOŠKI PEVSKI ZBOR IZOLA Anton Baloh
-ŽENSKI PEVSKI ZBOR VEČERNICA, AJDOVŠČINA Miran Rustja
-MEŠANI MLADINSKI ZBOR ŠEMPETER – VRTOJBA Mojca Maver Podbersič

Sobota, 28. maj 2022

PRIMORSKA POJE 2022 NAJ PESEM ZADONI

Kromberk, Grajsko dvorišče, ob 20.00

-MOŠKI PEVSKI ZBOR KROMBERŠKI VODOPIVCI Mojca Cej
-MOŠKI PEVSKI ZBOR VASILIJ MIRK PROSEK-KONTOVEL Goran Ruzzier
-VOKALNA SKUPINA BISERNICE, SOLKAN Mojca Cej
-MEŠANI PEVSKI ZBOR VRTOJBA Luka Vetrih

Nedelja, 29. maj 2022

PRIMORSKA POJE 2022 NAJ PESEM ZADONI

Cerkno, Osnovna šola, ob 18.00

-ŽENSKI PEVSKI ZBOR TICE, SPODNJA IDRIJA Nataša Trček
-MEŠANI PEVSKI ZBOR SLOVENSKI DOM, ZAGREB Ivica Ivanović
-MOŠKI PEVSKI ZBOR POLJUBINJ Nejc Leban
-MEŠANI PEVSKI ZBOR POSTOJNA Matjaž Šček
-VOKALNA SKUPINA ŠUMLJAK, BUDANJE Katarina Kodele Zadnikar

Nedelja, 29. maj 2022

ORKESTRSKI VEČER GŠ TOLMIN

koncert Jazz Punt Big Banda 

Tolmin, glasbena šola, ob 19.30

Nedelja, 29. maj 2022

NEZNOSNO BREME OGROMNEGA TALENTA

komedija

Tolmin, Kinogledališče, ob 20.00

Nedelja, 29. maj 2022

TRGOVINA S SAMOMORILSKIMI PRIPOMOČKI

Gostuje KUD Vesel Teater Dolenjske Toplice

Nova Gorica, SNG, ob 18.00

Nedelja, 29. maj 2022

PUSTOLOVščINE DRUžINE BIGFOOT

sinhronizirani animirani film

Idrija Filmsko gledališče, ob 17.00

Nedelja, 29. maj 2022

DEJ NO

drama

Idrija, Filmsko gledališče, ob 19.00

Ponedeljek, 30. maj 2022

OSNOVE PRVE POMOČI PRI DOJENČKIH IN MALČKIH

Predava dr. Tine Pavšič

Idrija, Mladinski center, ob 17.00

Ponedeljek, 30. maj 2022

SPOZNAVANJE, NABIRANJE IN SUšENJE ZDRAVILNIH ZELIšč

Center dnevnih aktivnosti za starejše "Naša hiša"

Tolmin, Rdeči križ, ob 9.00

Torek, 31. maj 2022

TEDEN GEOPARKOV

Predavanje: Scopolijeva odkrivanja živalskega sveta v Idriji 

Idrija, Center za obiskovalce Geoparka, ob 18.00

Torek, 31. maj 2022

GRAFIČNE DELAVNICE Z URŠKO JURIĆ

Idrija, Mladinski center, ob 16.30

Torek, 31. maj 2022

PODELITEV CERTIFIKATOV KAKOVOSTI DESTINACIJE IN PREDSTAVITEV KOLEKTIVNE BLAGOVNE ZNAMKE IZ DOLINE SO

Tolmin, Kinogledališče, ob 17.00

Sreda, 01. junij 2022

TEDEN GEOPARKOV

Delavnica stop-motion animacije: Zjalca v gibanju 

Idrija, Center za obiskovalce Geoparka Idrija, ob 16.30

Sreda, 01. junij 2022

ORKESTRSKI VEČER GŠ TOLMIN

koncert mladinskega pihalnega orkestra 

Tolmin, glasbena šola, ob 19.30

Četrtek, 02. junij 2022

TEDEN GEOPARKOV

Predstavitev knjige Razgledni stolpi Slovenije 

Idrija, Pr’ Golitu, ob 18.00

Četrtek, 02. junij 2022

ORKESTRSKI VEČER GŠ TOLMIN

koncert godalnega in kitarskega orkestra

Tolmin, glasbena šola, ob 19.30

Petek, 03. junij 2022

PUNT ZA MIR

dobrodelni koncert za Berezivko, prijateljsko občino iz Ukrajine  

Tolmin, Kinogledališče , ob 20.00

Petek, 03. junij 2022

POLETJE V KOTU: GLEDALIŠČE ANE MONRO

Breginj, Bar Kuore sa, ob 18.00

Sobota, 04. junij 2022

PRIMORSKA POJE 2022 NAJ PESEM ZADONI

Gračišče, dvorana, ob 20.00

-ŽENSKI PEVSKI ZBOR SINJI GALEB, IZOLA Iva Dobovičnik
-MOPZ CIRILA KOSMAČA, KOPER Miran Zadnik
-VOKALNA SKUPINA SLAVNA, SLAVINA Miran Žitko
-ŽENSKA VOKALNA SKUPINA VANDA KRIŽA,J OREHEK Florijana Žnidaršič
-PRIMORSKI AKADEMSKI ZBOR VINKO VODOPIVEC, LJUBLJANA Jakob Barbo

Sobota, 04. junij 2022

TEDEN GEOPARKOV

Pohod: Idrijske Krnice – sončni greben nad Idrijco in Kanomljico 

Idrija,  Parkirišče Barbare nad trgovino Spar, ob 8.00
(ali ob 8:45 pri Kulturni dvorani v Idrijskih Krnicah)

Sobota, 04. junij 2022

POLETJE V KOTU: DUO NICE PRICE

Breginj, Bar Kuore sa, ob 19.00

Nedelja, 05. junij 2022

PRIMORSKA POJE 2022 NAJ PESEM ZADONI

Hrpelje, Kulturni dom, ob 18.00

-MEŠANI PEVSKI ZBOR ULKA, ANKARAN Miran Zadnik
-MOŠKI PEVSKI ZBOR DU BERTOKI-PRADE Jari Jarc
-FANTOVSKI PEVSKI ZBOR PEDAGOŠKE FAKULTETE UNIV.NA PRIMORSKEM Barbara Kopačin
-DEKLIŠKI PEVSKI ZBOR PEDAGOŠKE FAKULTETE UNIV.NA PRIMORSKEM Andreja Štucin Cergol
-MEŠANI PEVSKI ZBOR FRANČIŠEK BORGIA SEDEJ, ŠTEVERJAN Patrick Quaggiato

Nedelja, 05. junij 2022

PRIMORSKA POJE 2022 NAJ PESEM ZADONI

Umag, Gledališka dvorana "Antonio Coslovich"

-ŽENSKI PEVSKI ZBOR ROŽA PORTOROŽA Vladislav Korošec
-MOŠKI PEVSKI ZBOR DELFIN, IZOLA Maja Cetin
-ŽENSKI PEVSKI ZBOR MIRTA, IZOLA Eneja Baloh
-KRAŠKA KLAPA, SEŽANA Saša Prinčič
-CORO MISTO / MEŠANI PEVSKI ZBOR HALIAETUM, IZOLA Lora Pavletić
-MOŠKI PEVSKI ZBOR NAPEV, BATUJE Luka Vetrih

Nedelja, 05. junij 2022

TEDEN GEOPARKOV

Pohod po utrdbah Alpskega zidu in dan odprtih vrat vojnega muzeja

Črni vrh nad Idrijo, Pri kobili na Vrh gore (Strmec), ob 14.00

Petek, 10. junij 2022

PRIMORSKA POJE 2022 NAJ PESEM ZADONI

Prosek, na Balancu, ob 20.00

-MEŠANI PEVSKI ZBOR BONACA, PIRAN Barbara Murata
-OKTET ALJAŽ, SVETI ANTON Matej Lazar
-MOŠKI PEVSKI ZBOR SLAVNIK, HRPELJE Andreja Tomažič Hrvatin
-MEŠANI PEVSKI ZBOR LIPA BAZOVICA Tamara Ražem Locatelli
-MEŠANI PEVSKI ZBOR MAČKOLJE Matej Lazar

Petek, 10. junij 2022

PRIMORSKA POJE 2022 NAJ PESEM ZADONI

Sovodnje, Kulturni dom Jožef Češčut, ob 20.30

-SLOVENSKI LOVSKI PEVSKI ZBOR, DOBERDOB Zulejka Devetak
-VOKALNO INSTRUMENTALNA SKUPINA SANJE S KITARO, NOVA GORICA Eva Slokar
-VOKALNA SKUPINA GADIČKE, POLJUBINJ Marjeta R. Rakušček
-MEŠANI PEVSKI ZBOR ENSEMBLE ROMJAN, RONCHI Silvia Pierotti
-MEŠANI PEVSKI ZBOR FRANCE PREŠEREN, BOLJUNEC Jari Jarc

Petek, 10. junij 2022

POLETJE V NAROčJU KRNA

Drežnica, asfaltno igrišče

19.00 - 20.00: otroški program z Borutom Skočirjem
21.00 - 02.00: Mambo Kings

Sobota, 11. junij 2022

PRIMORSKA POJE 2022 NAJ PESEM ZADONI

Dolenja Trebuša, Kulturni dom, ob 20.00

-MOŠKI PEVSKI ZBOR GOLOBAR, BOVEC Danilo Durjava
-VOKALNA SKUPINA LIŠKA DEKLETA, LIG Metoda Humar
-MOŠKI PEVSKI ZBOR JUSTIN KOGOJ, DOLENJA TREBUŠA Matej Kavčič
-ŽENSKI PEVSKI ZBOR CERKLANKE, CERKNO Vanja Lampič
-MEŠANI PEVSKI ZBOR JUSTIN KOGOJ, DOLENJA TREBUŠA Matej Kavčič

Sobota, 11. junij 2022

PRIMORSKA POJE 2022 NAJ PESEM ZADONI

Šempas, Kulturni dom, ob 20.00

-ŽENSKA VOKALNA SKUPINA ZIMZELEN, NOVA GORICA Uroš Cej
-OKTET BORI, POSTOJNA Janez Gostiša
-MEŠANI PEVSKI ZBOR PLANINSKA ROŽA, KOBARID Mirjana Antih Čebokli
-TRŽAŠKI PARTIZANSKI PEVSKI ZBOR PINKO TOMAŽIČ, TRST Pia Cah

Sobota, 11. junij 2022

POLETJE V NAROčJU KRNA

Drežnica, asfaltno igrišče

11.00 – 16.00: Tek pod Krnom (Tek na Krn, trail tek 20 km, trail tek 10 km in otroški tek)
21.00 – 02.00: D'Šups in MI2

Nedelja, 12. junij 2022

PRIMORSKA POJE 2022 NAJ PESEM ZADONI

Famlje, Dvorana Rudnik Vreme, ob 18.00

-MOŠKI PEVSKI ZBOR VINOGRAD, VRTOVIN Katja Bajec Mihelj
-KLAPA ŠKVADRA, GORNJA KOŠANA Barbara Dolgan
-ŽENSKA VOKALNA SKUPINA DEVE, OŠ KOPER Eneja Baloh
-MEŠANI PEVSKI ZBOR OBALCA KOPER Klemen Miklavčič
-MEŠANI PEVSKI ZBOR LOJZE BRATUŽ, GORICA Mira Fabjan

Nedelja, 12. junij 2022

PRIMORSKA POJE 2022 NAJ PESEM ZADONI

Tabor nad Dornberkom, na trgu, ob 18.00

-VOKALNA SKUPINA ŽENE IZ DORNBERKA Anja Šinigoj
-MOŠKI PEVSKI ZBOR DORNBERK Janko Harej
-MEŠANI PEVSKI ZBOR REČAN ALDO KLODIČ, LIESSA Davide Tomazetič
-DEKLIŠKI ZBOR ZARJA, DORNBERK Anja Šinigoj

Nedelja, 12. junij 2022

POLETJE V NAROčJU KRNA

Drežnica, asfaltno igrišče

15.00 – 17.00: Proslava ob 110-letnici PGD Drežnica
19.00 – 23.00: Kvatropirci

Petek, 17. junij 2022

PRIMORSKA POJE 2022 NAJ PESEM ZADONI

Šempeter, pred Coroninijevem dvorcem, ob 20.00

-ŽENSKA VOKALNA SKUPINA RUPA-PEČ Zulejka Devetak
-MEŠANI PEVSKI ZBOR LIPA, ŠEMPAS Katja Bajec Mihelj
-MEŠANI PEVSKI ZBOR ŠTANDREŽ Zulejka Devetak
-MEŠANI PEVSKI ZBOR CIRIL SILIČ, VRTOJBA Silvan Zavadlav
-VOKALNA SKUPINA CHORUS 97, MIREN Vladimir Čadež

Petek, 17. junij 2022

PRIMORSKA POJE 2022 NAJ PESEM ZADONI

Bazovica, Cerkev sv. Marije Magdalene, ob 20.00

-MOŠKI PEVSKI ZBOR JANEZ SVETOKRIŠKI, VIPAVSKI KRIŽ Peter Vidrih
-MEŠANI PEVSKI ZBOR STANKO PREMRL, PODNANOS Anja Jurca
-MEŠANI PEVSKI ZBOR MOTIV, NOVA GORICA Miran Rustja

Petek, 17. junij 2022

ORKESTRSKI VEČER GŠ TOLMIN

pihalni orkester Tolmin

Tolmin, atrij Glasbene šole, ob 19.30

Sobota, 18. junij 2022

PRIMORSKA POJE 2022 NAJ PESEM ZADONI

Trebče, Ljudski dom, ob 20.00

-MOŠKI PEVSKI ZBOR VALENTIN VODNIK, DOLINA Anastazija Purič
-MEŠANI PEVSKI ZBOR BURJA, POSTOJNA Jelka Bajec Mikuletič
-VOKALNA SKUPINA VINIKA, GORIŠKA BRDA Franka Žgavec
-SKUPINA LJUDSKIH PEVK KORENINE, TOLMIN Majda Luznik
-MEŠANI PEVSKI ZBOR PRIMORJE, AJDOVŠČINA Matjaž Remec

Nedelja, 19. junij 2022

PRIMORSKA POJE 2022 NAJ PESEM ZADONI

Zavarh, Cerkev sv.Florjana, ob 17.00

-MOŠKI ZBOR ŠTMAVER, GORICA Nadja Kovic
-ŽENSKI PEVSKI ZBOR STRMICA DU, ROŽNA DOLINA Miran Rustja
-PEVKE LJUDSKIH PESMI KD KRAŠKI ŠOPEK, SEŽANA Andreja Gerželj Breščič
-PEVSKA SKUPINA IZVIR, ŠMIHEL Cvetko Lenarčič
-VOKALNA SKUPINA KRESNIK, SEŽANA Miran Žitko
-MEŠANI PEVSKI ZBOR DURI, COL Veronika Škedelj

Nedelja, 19. junij 2022

PRIMORSKA POJE 2022 NAJ PESEM ZADONI

Pivka, Osnovna šola, 18.00

-ŽENSKI PEVSKI ZBOR PROSEK-KONTOVEL Marko Štoka
-OKTET SOTOČJE, ČRNIČE Jani Klančič
-MEŠANI PEVSKI ZBOR BRNISTRA, SVETI ANTON Sonja Mezgec
-ŽENSKI PEVSKI ZBOR IVAN RIJAVEC, ČRNI VRH NAD IDRIJO Katja Bajec Felc
-MEŠANI PEVSKI ZBOR OBALA, KOPER Andrej Makor

Sobota, 20. avgust 2022

PRAZNIK IDRIJSKIH ŽLIKROFOV

Idrija



Pozabljeno geslo?

 

ponedeljek
23.05.2022
16°C / 30°C
torek
24.05.2022
15°C / 28°C
sreda
25.05.2022
14°C / 28°C