Melita Pavšič Levpušček
Voditeljica programa
prikaz temeljne postopke oživljanja in uporabo defibrilatorja
Šentviška gora, ob 9.00
Nova Gorica, Goriška knjižnica Franceta Bevka (pravljična soba), ob 17:00
Nova Gorica, Goriška knjižnica Franceta Bevka (pri klavirju), ob 18:00
Šentjakobsko gledališče Ljubljana, komedija (gledališki AB in izven)
Tolmin, Kinogledališče, ob 20.00
Nova Gorica, Točka ZKD Nova Gorica, ob 18:00
biografski (Ženski kino večer)
Tolmin, Kinogedališče, ob 19.00
Ajdovščina, Hiša mladih (večnamenski prostor P8), ob 19:00
Predavatelj Milan Gabor
Tolmin, Kinogledališče, ob 17.00
Nova Gorica, Goriška knjižnica Franceta Bevka (v družabnem kotičku pri kavomatu), ob 17:00
Solka, Krajevna knjižnica, ob 17:00
Bilje, Krajevna knjižnica, ob 18:00
Idrija, pritlični prostor Mestne knjižnice in čitalnice, ob 18:00
Bovec, Kulturni dom, ob 19.00
Drama, premiera
Nova Gorica, SNG, ob 20.00
Cerkljanski muzej, ob 18:00
Sklop pogovorov z izbranimi gosti, znanimi Primorci.
Nova Gorica, Goriška knjižnica Franceta Bevka (pri klavirju), ob 18:00
animiran, sinhronizran
Tolmin, Kinogledališče, ob 15.30
Ajdovščina, dvorana Hiše mladih, ob 19:00
Delavnica je namenjena vsem mladim med 14. in 18. letom starosti, ki bi želeli še dodatno ozavestiti pomen dobrega počutja, pozitivne samopodobe in osrečujočih odnosov.
Ajdovščina, prostori Hiše mladih, ob 16:00
Tolmin, Mala hiša, od 14.00 do 17.00
Delavnica prve pomoči za otroke, organizator DPM Cerkno
Cerkno, Večnamenski center Cerkno, ob 17:00
pogovori z izbranimi gosri, znanimi Primorci
Pogovor bo vodila Maruša Mugerli Lavrenčič.
Nova Gorica, Goriška knjižnica Franceta Bevka, ob 18:00
Pravljico bo prebirala Marja Dolhar Batistič.
Deskle, knjižnica, ob 17.00
Deskle, Krajevna knjižnica, ob 17:00
Pod vodstvom akademske slikarke in vzgojiteljice predšolskih otrok Darije Gordić Milinković.
Šempeter, Krajevna knjižnica, ob 17:00
Tolmin, muzej, ob 19.00
drama
Nova, Gorica, SNG, 20.00
Nova Gorica, Galerija Gong, ob 19:00
Ajdovščina, Dvorana prve slovenske vlade, ob 19:00
odprtje razstave
Tolmin, Kinogledališče, ob 19.00
biografski (praznična projekcija)
Tolmin, KInogledališče, ob 20.00
dokumentarec
Idrija, Filmsko gledališče, ob 19:00
Šempeter, Krajevna knjižnica, ob 17:00
KTT društvo Baška dediščina letos že šestnajstič po vrsti organizira delavnico izdelave cvetnonedeljskih butar
Podbrdo, prostori društva (nad marketom), ob 15.30
Ženski pevski zbor Slovenčice, Tuzla
Mirela IbrahimovićMehanović
Moški pevski zbor Ivana Laharnarja, Planota Tadeja Bičič
Združena Moški pevski zbor Tabor in Vokalna skupina Stane Malič, Opčine David Žerjal
Oktet Bori, Postojna Janez Gostiša
Anakrousis Project, Gropada Lora Pavletić
Vokalni ansambel Reunion, Solkan Matej Petejan
VRTOVIN, DVORANA KRAJEVNE SKUPNOST, ob 20.00
Vokalna skupina Dobra volja, Škofije Marko Kocjančič
Ženski pevski zbor Prem Jelka Bajec Mikuletič
Portoroški zbor, Portorož Saša Prinčič
Vokalna skupina Mavrica, Postojna Jelka Bajec Mikuletič
Moški pevski zbor Fantje izpod Grmade, Devin-Nabrežina Bogdan Kralj
Mešani pevski zbor Cominum, Komen Luka Vetrih
UMAG, GLED. DVORANA ANTONIO COSLOVICH, ob 19.00
Mešani pevski zbor Naše Vasi, Tipana David Tomazetič
Moški pevski zbor Zgun, Šmihel Ksenija Belcer Žnidaršič
Vokalna skupina Glas, Bilje Ingrid Praznik
Moški pevski zbor Slavnik, Hrpelje Andreja Tomažič Hrvatin
Vokalna skupina Vinika, Dobrovo Franka Žgavec
Vokalna skupina Radost, Godovič Damjana Vončina
PROSEK, KULTURNI DOM PROSEK KONTOVEL, ob 20.00
Mešani pevski zbor Georgios, Piran Danijel Grbec
Moški pevski zbor sv. Štefan, Vipava Marko Fabčič
Mešani pevski zbor Drežnica Martina Rakušček
Ženska vokalna skupina Šmihel Tjaša Smrdel
Mešani pevski zbor Primorje, Ajdovščina Matjaž Remec
ŠTEVERJAN, DOM NA BUKOVJU, ob 20.30
Iztok Mlakar, veliki oder
Nova Gorica, SNG, ob 20.00
Ajdovščina, Dvorana prve slovenske vlade, ob 20:00
- ogled grajske ure,
- ogled razstave Razstavljamo čas v družbi kustusov,
- ustvarjalna delavnica za otroke
Idrija, Grad Gewerkenegg, ob 10:00
koncert 29. Festivala Keltika
Tolmin, Kinogledališče, ob 20.00
29. koncertni cikel Keltika
Tolmin, Kinogledališče, ob 20:00
črna komedija
Idrija, Filmsko gledališče, ob 19:00
Levpa, večnamenska dvorana
Ročinj, dom Valentina Staniča, ob 16.00
4. predstava za ABONMA in IZVEN: Slovensko mladinsko gledališče, Paloma
Deskle, Kulturni dom, ob 19.00
Idrija, telovadnica Gimnazije Jurija Vege, ob 19:00
Fantovski pevski zbor UP PEF, Koper Barbara Kopačin
Mešani pevski zbor Fran Venturini, Domjo Cinzia Sancin
Vokalna skupina Malum, Hrpelje-Kozina Matej Velikonja
Vokalna skupina Tamariska, Izola Andreja Štucin Cergol
Slovenski lovski pevski zbor Doberdob Anastasia Purič
Dekliški pevski zbor UP PEF, Koper Andreja Štucin Cergol
POSTOJNA, KULTURNI DOM, ob 18.00
Komorna opera. Gostuje Slovensko komorno glasbeno gledališče v sodelovanju z GO! 2025 v okviru Opere na meji. Brezplačne vstopnice.
Nova Gorica. SNG, ob 19.30
revija folklornih skupin, ljudskih pevcev in godcev
Folklorna skupina JUSTIN KOGOJ Dolenja TrebušaTolmin, Kinogledališče, ob 18.00
sinhronizirani animirani film
Idrija, Filmsko gledališče, ob 17:00
glasbeni film
Idrija, Filmsko gledališče, ob 19:00
V počastitev MATERINSKEGA DNE si bomo ogledali dokumentrarni igrani film 107 MATER
Tolmin, Kinogledališče, ob 9.30
Nova Gorica, Goriška knjižnica Franceta Bevka (pri klavirju), ob 18:00
Tolmin, Mala hiša, od 14.00 do 17.00
Nova Gorica, Goriška knjižnica Franceta Bevka (pravljična soba), ob 17:00
Nova Gorica, SReČNA hiša, ob 17:00
predstavi gledaliških skupin Osnovne šole Franceta Bevka Tolmin
Tolmin, Kinogledališče, ob 18.00
Poetična politična drama.
Nova Gorica, SNG, ob 20.00
CSD vabi v prostore Naše hiše na VELIKONOČNO ustvarjalno delavnico. Prijave na 041 300 114
Tolmin, prostori Rdečega križa, ob 9.00
biografska drama
Tolmin, Kinogledališče, ob 19.00
Tolmin, Mala hiša, od 14.00 do 17.00
Na uri čustvenega fitnesa ne boš pridobil le energije in pač pa tudi znanja, kako ohranjati svojo notranjo moč in ravnovesje v živčnem sistemu, kar vpliva na vsa področja življenja.
Ajdovščina, Hiša mladih (prostor P8), ob 18:30
Nova Gorica, Parkirišče ob Sodišču, Kidričeva ulica, med 7.00-18.00
animiran, sinhroniziran
Tolmin, KInogledališče, ob 17.00
pustolovski
Tolmin, Kinogledališče, ob 19.00
Nova Gorica, Parkirišče ob Sodišču, Kidričeva ulica, med 7.00-18.00
Lutkovno - igrana predstava. Gostuje Lea Ita Menard. Za POLŽKOVE ABONMAJE in IZVEN
Nova Gorica, SNG, 10.30, 14.00 in 16.00
animiran, sinhroniziran
Tolmin, Kinogledališče, ob 10.00
Dom krajanov Črni Vrh nad Idrijo, ob 20. uri
Ajdovščina, Dvorana prve slovenske vlade, ob, 20:00
Ženski pevski zbor Soča, Solkan Miran Rustja
Moški pevski zbor Delfin, Izola Maja Cetin
Vokalna skupina Liška dekleta, Lig Metoda Humar
Moški pevski zbor “KRAS” Opatje selo Pavel Pahor
Moški pevski zbor Anton Klančič, Miren Matej Petejan
Mešani pevski zbor Hrast, Doberdob Hilarij Lavrenčič
SOVODNJE, KULTURNI DOM JOŽEF ČEŠČUT, ob 20.30
Komorni pevski zbor Zveze Slovencev na Madžarskem, Monošter Tomaž Kuhar
Vokalno instrumentalna skupina Medkrajevno društvo slepih in slabovidnih
Koper Rok Tomšič
Ženski pevski zbor Sinji Galeb DU Izola Iva Dobovičnik
Mešani pevski zbor DU Burja, Postojna Jelka Bajec Mikuletič
Ženski pevski zbor Tice, Idrija Nataša Contaldo
Mešani pevski zbor Obala, Koper Andrej Makor
ŠEMPAS, KULTURNI DOM, ob 20.00
Ženska vokalna skupina Jezero, Doberdob Dario Bertinazzi
Vokalna skupina BioSpev, Nova Gorica Nežka Černe Gec
Mešani pevski zbor Žbela, Koper Vesna Fabjan Bremec
Vokalna skupina Gadičke, Tolmin Marjeta R. Rakušček
Oktet Castrum, Ajdovščina Nadja Bratina Berčan
Vokalna skupina Bisernice, Nova Gorica Jana Drašič
Mešani pevski zbor Župnije Volče Erika Bizjak
JASEN, VAŠKI DOM, ob 19.00
Moški pevski zbor DU Pivka Marcel Štefančič
Moška vokalna skupina Stane Malič, Opčine David Žerjal
Ženski pevski zbor DU Pivka Marcel Štefančič
Klapa Skala, Gropada Lora Pavletić
Mešani mladinski zbor Škofijske gimnazije Vipava Jani Klančič
Moški pevski zbor Izola Anton Baloh
Mešani pevski zbor France Prešeren, Boljunc Jari Jarc
KOBJEGLAVA, KULTURNI DOM, 17.00
Mešani pevski zbor Slovenec – Slavec, Boršt – Ricmanje Danijel Grbec
Ženski pevski zbor “KRAS” Opatje selo Aleksander Zavadlav
Moški pevski zbor Vesna, Križ pri Trstu Rado Milič
Ženska vokalna skupina Danica, Vrh Jana Drasic
Mešani pevski zbor Rdeča zvezda, Salež – Zgonik Rado Milič
Mešani pevski zbor Jože Srebrnič, Deskle Minka Markič
VIPAVA, KULTURNI DOM, ob 18.00
Moški pevski zbor Triglav, Trenta Zdravko Kravanja
Vokalna skupina Novum, Pliberk Sylvia Hollauf
Moški pevski zbor Bilka, Bilčovs Christian Laussegger
Ženski pevski zbor Ajda, Umag Vesna Car
Mešani pevski zbor Gorotan, Šmihel Albert Krajger
Goriški komorni zbor, Nova Gorica Bogdan Kralj
Vokalna skupina Šumljak, Vipava Katarina Kodele Zadnikar
TRBIŽ, KULTURNI CENTER, ob 15.30
Kobarid, Dom Andreja Manrefe, ob 18.00
Pevke ljudskih pesmi KD Borjač, Sežana Neža Bandel
Ženska vokalna skupina Vanda Križaj, Orehek Florijana Žnidaršič
Mešani pevski zbor Društva upokojencev Cerkno Vojka Svetičič
Ženski pevski zbor Večernica, Ajdovščina Miran Rustja
Moški pevski zbor Vinograd, Vrtovin Katja Bajec Mihelj
Mešani pevski zbor Lojze Bratuž, Gorica Igor Hodak
KNEŽAK, OSNOVNA ŠOLA, ob 19.00
Mešani pevski zbor Avgust Šuligoj DU Ilirska Bistrica Anamarija Surina
Ženska pevska skupina Tuščak, Bač Morena Hostinger
Mešani pevski zbor Triglav, Split Tatjana Kurajica
Kvartet Bršljan, Podnanos Vida Fabčič
Moški pevski zbor Valentin Vodnik, Dolina Anastasia Purič
Mešani pevski zbor Tončka Čok, Lonjer – Katinara Manuel Purger
Oktet Sotočje, Črniče Jani Klančič
ČRNI VRH NAD IDRIJO, OSNOVNA ŠOLA, ob 20.00
Mešani pevski zbor Ulka, Ankaran Miran Zadnik
Ženski pevski zbor Sožitje, Podmelec Anja Kavčič Drole
Vokalna skupina Goldinar, Postojna Miha Bole
Ženska pevska skupina Kalina, Ilirska Bistrica Janja Konestabo
Moški pevski zbor Napev, Batuje Luka Vetrih
Ženski pevski zbor Rože, Nova Gorica Andreja Rustja
Mešani pevski zbor Ciril Silič, Vrtojba Silvan Zavadlav
ŠTANJEL, KULTURNI DOM, ob 20.00
Mešani pevski zbor Slovenski dom Bazovica, Reka Ingrid Haller
Mešani pevski zbor Rečan Aldo Klodič, Liessa, Grmek David Tomazetič
Ženska vokalna skupina Rožmarinke, Pivka Ernesta Mevlja
Pevska skupina Studenec, Pivka Irena Rep
Ženski pevski zbor Mirta, Izola Sonja Mezgec
Moški pevski zbor Provox, Renče Matjaž Šček
CERKNO, OSNOVNA ŠOLA, ob 17.00
Pevska skupina Kantadore, Gračišče Klavdijo Šavron
Ženska pevska skupina KD Korte Klemen Miklavčič
Fantje s’pod Karlovice, Pregarje Aleš Bernetič
Ženski pevski zbor Morje, Izola Barbara Kopačin
Dramsko pevska skupina Zarja, Ajdovščina Zora Gregorc
Mešani pevski zbor Obalca, Koper Klemen Miklavčič
Mešani pevski zbor Postojna Klemen Miklavčič
HRPELJE, KULTURNI DOM, ob 17.00
Mešani pevski zbor Anton Martin Slomšek, Zagreb Luka Hosu
Moški pevski zbor Branik Jernej Rustja
Mešani pevski zbor Sveta Lucija, Lucija Uroš Savec
Mešani pevski zbor Duri, Col Veronika Škedelj
KRIŽ, CERKEV SV. KRIŽA, ob 16.00
Kobarid, Dom Andreja Manrefe, ob 18.00
Ženski pevski zbor Ivan Grbec, Škedenj Silvana Dobrila
Mešani pevski zbor Bonaca, Piran Barbara Murata
Mešani pevski zbor Slovenski dom, Zagreb Ivica Ivanović
Vokalna skupina Chorus’ 97, Miren Ana Zalar
Moški pevski zbor Kromberški Vodopivci, Kromberk Bogdan Brecelj
Mešani pevski zbor Vrtojba Luka Vetrih
KORTE, ZADRUŽNI DOM, ob 19.00
Pevski zbor Univerze za tretje življenjsko obdobje, Koper Iva Dobovičnik
Mešani pevski zbor Maestral, Koper Danijel Puklavec
Moški pevski zbor Fantje pod latnikom, Boljunec Manuel Purger
Vokalna skupina Segno, Vipava Meta Praček Prašnikar
Mešani pevski zbor Divača Matej Penko
SV. PETER, KULTURNI DOM, ob 20.00
Moška vokalna skupina Zven, Cerkno Vanja Lampič
Komorni dekliški zbor Vox Ilirica, Ilirska Bistrica Elena Sedmak
Ženski pevski zbor Cerklanke, Cerkno Vanja Lampič
Moški pevski zbor Vasilij Mirk, Prosek – Kontovel Goran Ruzzier
Vokalna skupina Vogrinke, Vogrsko Ingrid Praznik
Mešani pevski zbor Mačkolje Matej Lazar
TRENTA, INFO SREDIŠČE TNP TRENTA, ob 17.00
Ženski pevski zbor Društva žena Miren – Orehovlje Mojca Cej
Pevska skupina Izvir, Šmihel Cvetko Lenarčič
Mešani pevski zbor Rožmarin, Koper
Sašo Glavaš in Vesna
Grižon
Ženski pevski zbor Prosek – Kontovel Marko Štoka
Vokalna skupina Mozaik, Nova Gorica Patrick Quaggiato
Mešani pevski zbor Nova Gorica Bogdan Brecelj
ZAVARH, CERKEV SV. FLORJANA, ob 15.30
Kobarid, Dom Andreja Manrefe, ob 18.00
Pevke ljudskih pesmi KD Kraški šopek, Sežana Andreja Gerželj Breščič
Moški pevski zbor Tabor, Lokev Vladislav Korošec
Vokalno instrumentalna skupina Sanje s kitaro, Nova Gorica Eva Slokar
Moški pevski zbor Lipa, Ravnica Andrej Filipič
Ženski pevski zbor KUD Iris, Bukovo Vojka Svetičič
Mešani pevski zbor Brnistra, Sveti Anton Sonja Mezgec
ŠMARJE, DVORANA KRAJEVNE SKUPNOSTI, ob 20.00
Kobarid, Dom Andreja Manrefe, ob 18.00
Kobarid, Dom Andreja Manrefe, ob 18.00
Kobarid, Dom Andreja Manrefe, ob 18.00