Kam danes - napovednik dogodkov

Sobota, 24. februar 2024

52 HERTZOV

družinska drama. Abonma KONTO in IZVEN. Izbirna predstava za abonente 

Nova Gorica, SNG, ob 19.00

Sobota, 24. februar 2024

ŠTERKIJADA

 filmski portret

Tolmin, Kinogledališče, ob 18.30

Sobota, 24. februar 2024

SAMO TRI DNI

komedija

Tolmin, Kinogledališče, ob 20.00

Sobota, 24. februar 2024

KOMEDIJA: VAJA ZBORA

Ajdovščina, Dvorana prve slovenske vlade, ob 19:00

Sobota, 24. februar 2024

DEMON SLAYER: POT DO HAŠIRE

fantazijski animirani film

Idrija, Filmsko gledališče, ob 17:00

Sobota, 24. februar 2024

PRISCILLA

drama

Idrija, Filmsko gledališče, ob 19:00

Sobota, 24. februar 2024

24. NOčNI POHOD NA JAVORNIK

Organiziran pohod ob 18. uri s trga v Črnem vrhu nad Idrijo.

Sobota, 24. februar 2024

KONCERT KOMORNIH SKUPIN S HARMONIKO

Lara Fortunat in Sara Fortunat – harmonika in violina,
Nejc Čebokli in Jurij Mušič – harmonika in kitara.

Tolmin, Glasbena šola, ob 19.00

Sobota, 24. februar 2024

MOJA PESEM JE MOJ OBRAZ

Koncert Mopz Srečko Kosovel in Mepz Frančišek B. Sedej

Vipavski Križ, samostanska cerkev, ob 18.00

Sobota, 24. februar 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Mešani pevski zbor DSUG Gorica Aljoša Sakdsida
Ženski pevski zbor Jezerke, Zagorje Tatjana Lutar
Ženski pevski zbor Kriške ribice, Križ pri Trstu Aljoša Saksida
Vokalna skupina Alikvot, Postojna Luka Vetrih in Vital Jurca
Tržaški partizanski pevski zbor Pinko Tomažič, Trst Pia Cah 

BILJE, DOM KRAJANOV NEGOVANA NEMCA, ob 18.00

Sobota, 24. februar 2024

27. OBLETNICA CERKLJANSKEGA MLADINSKEGA ALTERNATIVNEGA KLUBA (C.M.A.K.)

- Otvoritev razstave: "Koncept tretje roke" (Filipa Valenčić in Maruša Štibelj) , ob 18:00
- Koncert: "Dunraven", ob 19:00
- Jam session

Cerkno, Večnamenski center

Nedelja, 25. februar 2024

KAJ PA ESTER?

komedija

Tolmin, Kinogledališče, ob 17.00

Nedelja, 25. februar 2024

JAMA

črna komedija

Tolmin, Kinogledališče, ob 19.00

Nedelja, 25. februar 2024

BUMBARJI, MUZIKAL SLOVENSKEGA DIJAšKEGA DOMA SIMONA GREGORčIčA V GORICI

Ajdovščina, Dvorana prve slovenske vlade, ob 20:00

Nedelja, 25. februar 2024

KOMEDIJA VIDA VALIčA: STRAST, DOJENčEK IN ROMPOMPOM

Črni Vrh, Dom krajanov, ob 18:00

Nedelja, 25. februar 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Moški pevski zbor Pergula, Sv.Peter Marino Vižintin
Učiteljski pevski zbor OŠ Pivka Damjana Morel
Mešani pevski zbor KD Alojz Kocjančič Puče – Koštabona Ivana Milka Pucer
Vokalna skupina Ardeo, Šempas Maja Bratina
Mešani pevski zbor Sežana Andreja Tomažič Hrvatin
Primorski Akademski Zbor Vinko Vodopivec, Ljubljana Jakob Barbo 

BRANIK, KULTURNI DOM BRANIK, ob 18.00

Ponedeljek, 26. februar 2024

ŠTERKIJADA

filmski portret (Center dnevnih aktivnosti Naša hiša) Nad 65 let vstop prost

Tolmin, Kinogledališče, ob 9.30

Ponedeljek, 26. februar 2024

DRUŽABNE IGRE

Brezskrbna igra naših številnih hišnih iger je krasno razvedrilo in priložnost za povezovanje! 

Tolmin, Center za otroke Mala hiša, 14.00-17.00

Ponedeljek, 26. februar 2024

PREDSTAVA ALBERTA CAMUSA - TUJEC

Gorica (It), Kulturni center Lojze Bratuž, ob 20:00

Torek, 27. februar 2024

NESREČNA BITJA

fantazijski, romantični

Tolmin, Kinogledališče, ob 19.00

Sreda, 28. februar 2024

POVRATNA VOZOVNICA: MITJA ZUPANČIČ - Z MORJEM V ZENICI OČESA

potopisno predavanje

Knjižnica Bovec, ob 17:30

Sreda, 28. februar 2024

UBESEDOVANJE - PIER PAOLO PASOLINI

Tragedija

Nova Gorica, SNG, ob 19.00

Sreda, 28. februar 2024

DR. UROš PERKO: DUšEVNE MOTNJE V šPORTU (PREDSTAVITEV KNJIGE)

Tolmin, Knjižnica Cirila Kosmača, ob 18.00

Sreda, 28. februar 2024

PREDAVANJE MARKA RIJAVCA ČUT ZA DRUGEGA

Kobarid, Dom Andreja Manfreda, ob 18.00

Četrtek, 29. februar 2024

DUNE: PEŠČENI PLANET 2

akcijski

Tolmin, KInogledališče, ob 18.00

Četrtek, 29. februar 2024

DOGODEK V OKVIRU CENTRA DNEVNIH AKTIVNOSTI STAREJŠIH TOLMIN - NAŠA HIŠA

predstavitev prehranskih dopolnil

Tolmin, prostori Rdečega križa, ob 9.00

Četrtek, 29. februar 2024

PLESNA DELAVNICA

Pesem in ples sta stalnici Male hiše, nič drugače ne bo tokrat, razgibali se bomo in se naučili nove koreografije!

Tolmin, Center za otroke Mala hiša, 14.00-17.00

Četrtek, 29. februar 2024

MESEčNI SEJEM NOVA GORICA

Nova Gorica. parkirišče ob Sodišču, Kidričeva ulica, med 7.00 in 18.00

Četrtek, 29. februar 2024

OBRAZI SLOVENSKIH POKRAJIN: ZDRAVKO LIKAR

pogovor z avtorjem in predstavitev knjige Preklete vojne

Tolmin, knjižnica Cirila Kosmača, ob 18.00

Četrtek, 29. februar 2024

DELAVNICA - IZDELOVANJE KOLAČKOV ZA PTICE

Raziskovanje ptic na območju Geoparka Idrija in tombola.

Idrija, Center za obiskovalce (Prelovčeva ulica 5), ob 10:00

Petek, 01. marec 2024

MESEčNI SEJEM NOVA GORICA

Nova Gorica. parkirišče ob Sodišču, Kidričeva ulica, med 7.00 in 18.00

Petek, 01. marec 2024

MLADI OKROG SVETA: RAZISKOVANJE TANZANIJE IN VZPON NA KILIMANJARO

potopisno predavanje s Primožem Devetakom

Tolmin, Coworking baza, ob 18.00

Petek, 01. marec 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Ljudske pevke KD Mandrač Koper
Lovski oktet Javorniki, Postojna Dušan Kafol
Vokalna skupina Grlica, Budanje Nevenka Lozar
Vokalna skupina Lijak 1883 Vogrsko Mojca Cej
Moški pevski zbor Štmaver, Gorica Nadja Kovic
Ženski pevski zbor Konfluens, Sovodnje Jana Drassich

GROPADA, KULTURNI DOM SKALA, ob 20.30

Sobota, 02. marec 2024

ČRNA KOMEDIJA: MAMA JE UMRLA DVAKRAT

Nastopajo člani KUD Medvedje Brdo.

Horjul, Kulturna dvorana, ob 19:00

Sobota, 02. marec 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Dekleta s Škofij, Škofije Mario Petvar
Moški pevski zbor Dragotin Kette, Ilirska Bistrica Janja Konestabo
Mešani pevski zbor Zdravko Munih, Most na Soči Mirjam Klinkon
Lovski pevski zbor Dekani Anton Baloh
Klapa Škvadra, Gornja Košana Barbara Dolgan
Mešani pevski zbor Jacobus Gallus, Trst Marko Sancin

GRAČIŠČE, DVORANA, ob 19.00

Sobota, 02. marec 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Mešani cerkveni pevski zbor Sveti Jernej, Opčine Janko Ban
Lovski pevski zbor Zlatorog, Vipava Peter Vidrih
Kompanija Izolana, Izola Zoran Milenkovski
Ženska vokalna skupina Zimzelen, Nova Gorica Uroš Cej
Oktet Aljaž, Sveti Anton Matej Lazar
Mešani mladinski zbor Šempeter-Vrtojba Mojca Maver Podbersič 

NABREŽINA, KULTURNI DOM IGO GRUDEN, ob 20.30

Nedelja, 03. marec 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Mešani pevski zbor Encijan, Pula Ina Jovanović-Verbanac
Pevska skupina Razor, Tolmin Metka Ivančič
Moški pevski zbor Srečko Kumar, Kojsko Alessandro Sluga
Vokalna skupina Briške Trcinke, Bukovje Mojca Cej
Mešani pevski zbor Haliaetum, Izola Karina Oganjan
Ženska vokalna skupina Deve, Koper Eneja Baloh
Moški pevski zbor Pobje, Črni Vrh nad Idrijo Veronika Škedelj

GORICA, Kulturni center Lojze Bratuž, ob 17.00

Četrtek, 07. marec 2024

BENEŠKI DNEVI V KOBARIDU 2024

*Predstavitev Trinkovega koledarja za leto 2024
* Dokumentarni film DA BESEDA, KI SMO JO PODEDOVALI, NE IZUMRE, portret Viljema Černa (režija Aljaž Škrlep)  

Kobarid, Fundacija poti miru, ob 18.00

Sobota, 09. marec 2024

ČRNA KOMEDIJA: MAMA JE UMRLA DVAKRAT

Nastopajo člani KUD Medvedje Brdo.

Šentjošt nad Horjulom, tamkajšna dvorana, ob 19:00

Nedelja, 10. marec 2024

BENEŠKI DNEVI V KOBARIDU 2024

Beneško gledališče, predstava SKOPAC

Kobarid, Kulturni dom, ob 17.00

Ponedeljek, 11. marec 2024

BENEŠKI DNEVI V KOBARIDU 2024

Pravljice iz Benečije

Kobarid, Knjižnica, ob 17.00

Torek, 12. marec 2024

NA DAN, KO VSAK PTIč SI NAJDE SVOJO DRUžICO …

Dogodivščine ob gregorjevem, ki jih bodo soustvarili:

- Maks Sešlar, ki ve povedati veliko zanimivega o pticah in njihovih mladičih.

- Boštjan Podjed, gojitelj športnih golobov pismonoš

- domačinka Nataša Hvala

Tolmin,na skupnostnem vrtu Na Logu, ob 16.00

Prijave na:  https://prijave.snipi.si/JxqHjh7QkV

Petek, 15. marec 2024

LARIN ABONMA: PESEM ZA LARO – UJETNICA čASA

Ajdovščina, Dvorana prve slovenske vlade, ob 19:30

Petek, 15. marec 2024

PREDAVANJE - SMRTNI KROŽEK

Kobarid, Dom Andreja Manfrede, ob 18.00

Sobota, 16. marec 2024

ČRNA KOMEDIJA: MAMA JE UMRLA DVAKRAT

Nastopajo člani KUD Medvedje Brdo. 

Rovte, Kulturna dvorana, ob 19:00

Sobota, 16. marec 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Vokalna skupina Lira, Cerkno Vojka Svetičič
Hrušiški fanti
Ženski pevski zbor Sanje, Nova Gorica Eva Slokar
Barski oktet, Bardo David Tomazetič
Mešani pevski zbor Ensemble Romjan, Ronke Silvia Pierotti
Moški pevski zbor Kraški dom, Repentabor Vesna Guštin
Vokalna skupina Slavna, Slavina Miran Žitko
Moški pevski zbor Pobratimija, Nova Gorica Vladimir Čadež

PULA, DOM HRVATSKIH BRANITELJA, ob 20.00

Sobota, 16. marec 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Pevci ljudskih pesmi FD Val, Piran Davor Jerman
Vokalna skupina Brkinci, Postojna Danijel Tomažič
Skupina ljudskih pevk Korenine, Tolmin Minka Žbogar Markočič
Mepz Tabor Kalc 1869 Knežak Ana Celin Lenarčič
Vokalna skupina Flance, Most na Soči Anja Kavčič Drole
Mešani pevski zbor Frančišek B. Sedej, Števerjan Patrick Quaggiato

KROMBERK, DOM KULTURE, ob 20.00

Nedelja, 17. marec 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Moški pevski zbor DU Bertoki-Prade Jari Jarc
Ženski pevski zbor Žarek, Planota Tadeja Bičič
Dornberški fantje, Dornberk Janko Harej
Ženski pevski zbor Ivan Rijavec, Črni Vrh nad Idrijo Katja Bajec Felc
Moški pevski zbor Poljubinj Nejc Leban
Mešani pevski zbor Lipa, Šempas Katja Bajec Mihelj

PIVKA, KRPANOV DOM, ob 18.00

Sobota, 23. marec 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Ženski pevski zbor Slovenčice, Tuzla
Mirela IbrahimovićMehanović
Moški pevski zbor Ivana Laharnarja, Planota Tadeja Bičič
Združena Moški pevski zbor Tabor in Vokalna skupina Stane Malič, Opčine David Žerjal
Oktet Bori, Postojna Janez Gostiša
Anakrousis Project, Gropada Lora Pavletić
Vokalni ansambel Reunion, Solkan Matej Petejan

VRTOVIN, DVORANA KRAJEVNE SKUPNOST, ob 20.00

Sobota, 23. marec 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Vokalna skupina Dobra volja, Škofije Marko Kocjančič
Ženski pevski zbor Prem Jelka Bajec Mikuletič
Portoroški zbor, Portorož Saša Prinčič
Vokalna skupina Mavrica, Postojna Jelka Bajec Mikuletič
Moški pevski zbor Fantje izpod Grmade, Devin-Nabrežina Bogdan Kralj
Mešani pevski zbor Cominum, Komen Luka Vetrih

UMAG, GLED. DVORANA ANTONIO COSLOVICH, ob 19.00

Sobota, 23. marec 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Mešani pevski zbor Naše Vasi, Tipana David Tomazetič
Moški pevski zbor Zgun, Šmihel Ksenija Belcer Žnidaršič
Vokalna skupina Glas, Bilje Ingrid Praznik
Moški pevski zbor Slavnik, Hrpelje Andreja Tomažič Hrvatin
Vokalna skupina Vinika, Dobrovo Franka Žgavec
Vokalna skupina Radost, Godovič Damjana Vončina

PROSEK, KULTURNI DOM PROSEK KONTOVEL, ob 20.00

Sobota, 23. marec 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Mešani pevski zbor Georgios, Piran Danijel Grbec
Moški pevski zbor sv. Štefan, Vipava Marko Fabčič
Mešani pevski zbor Drežnica Martina Rakušček
Ženska vokalna skupina Šmihel Tjaša Smrdel
Mešani pevski zbor Primorje, Ajdovščina Matjaž Remec

ŠTEVERJAN, DOM NA BUKOVJU, ob 20.30

Nedelja, 24. marec 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Fantovski pevski zbor UP PEF, Koper Barbara Kopačin
Mešani pevski zbor Fran Venturini, Domjo Cinzia Sancin
Vokalna skupina Malum, Hrpelje-Kozina Matej Velikonja
Vokalna skupina Tamariska, Izola Andreja Štucin Cergol
Slovenski lovski pevski zbor Doberdob Anastasia Purič
Dekliški pevski zbor UP PEF, Koper Andreja Štucin Cergol

POSTOJNA, KULTURNI DOM, ob 18.00

Petek, 05. april 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Ženski pevski zbor Soča, Solkan Miran Rustja
Moški pevski zbor Delfin, Izola Maja Cetin
Vokalna skupina Liška dekleta, Lig Metoda Humar
Moški pevski zbor “KRAS” Opatje selo Pavel Pahor
Moški pevski zbor Anton Klančič, Miren Matej Petejan
Mešani pevski zbor Hrast, Doberdob Hilarij Lavrenčič 

SOVODNJE, KULTURNI DOM JOŽEF ČEŠČUT, ob 20.30

Sobota, 06. april 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Komorni pevski zbor Zveze Slovencev na Madžarskem, Monošter Tomaž Kuhar
Vokalno instrumentalna skupina Medkrajevno društvo slepih in slabovidnih
Koper Rok Tomšič
Ženski pevski zbor Sinji Galeb DU Izola Iva Dobovičnik
Mešani pevski zbor DU Burja, Postojna Jelka Bajec Mikuletič
Ženski pevski zbor Tice, Idrija Nataša Contaldo
Mešani pevski zbor Obala, Koper Andrej Makor

ŠEMPAS, KULTURNI DOM, ob 20.00

Sobota, 06. april 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Ženska vokalna skupina Jezero, Doberdob Dario Bertinazzi
Vokalna skupina BioSpev, Nova Gorica Nežka Černe Gec
Mešani pevski zbor Žbela, Koper Vesna Fabjan Bremec
Vokalna skupina Gadičke, Tolmin Marjeta R. Rakušček
Oktet Castrum, Ajdovščina Nadja Bratina Berčan
Vokalna skupina Bisernice, Nova Gorica Jana Drašič
Mešani pevski zbor Župnije Volče Erika Bizjak

JASEN, VAŠKI DOM, ob 19.00

Nedelja, 07. april 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Moški pevski zbor DU Pivka Marcel Štefančič
Moška vokalna skupina Stane Malič, Opčine David Žerjal
Ženski pevski zbor DU Pivka Marcel Štefančič
Klapa Skala, Gropada Lora Pavletić
Mešani mladinski zbor Škofijske gimnazije Vipava Jani Klančič
Moški pevski zbor Izola Anton Baloh
Mešani pevski zbor France Prešeren, Boljunc Jari Jarc

KOBJEGLAVA, KULTURNI DOM, 17.00

Nedelja, 07. april 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Mešani pevski zbor Slovenec – Slavec, Boršt – Ricmanje Danijel Grbec
Ženski pevski zbor “KRAS” Opatje selo Aleksander Zavadlav
Moški pevski zbor Vesna, Križ pri Trstu Rado Milič
Ženska vokalna skupina Danica, Vrh Jana Drasic
Mešani pevski zbor Rdeča zvezda, Salež – Zgonik Rado Milič
Mešani pevski zbor Jože Srebrnič, Deskle Minka Markič

VIPAVA, KULTURNI DOM, ob 18.00

Nedelja, 07. april 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Moški pevski zbor Triglav, Trenta Zdravko Kravanja
Vokalna skupina Novum, Pliberk Sylvia Hollauf
Moški pevski zbor Bilka, Bilčovs Christian Laussegger
Ženski pevski zbor Ajda, Umag Vesna Car
Mešani pevski zbor Gorotan, Šmihel Albert Krajger
Goriški komorni zbor, Nova Gorica Bogdan Kralj
Vokalna skupina Šumljak, Vipava Katarina Kodele Zadnikar

TRBIŽ, KULTURNI CENTER, ob 15.30

Petek, 12. april 2024

PREDAVANJE IZ PODROČJA PALIATIVE

Kobarid, Dom Andreja Manrefe, ob 18.00

Sobota, 13. april 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Pevke ljudskih pesmi KD Borjač, Sežana Neža Bandel
Ženska vokalna skupina Vanda Križaj, Orehek Florijana Žnidaršič
Mešani pevski zbor Društva upokojencev Cerkno Vojka Svetičič
Ženski pevski zbor Večernica, Ajdovščina Miran Rustja
Moški pevski zbor Vinograd, Vrtovin Katja Bajec Mihelj
Mešani pevski zbor Lojze Bratuž, Gorica Igor Hodak

KNEŽAK, OSNOVNA ŠOLA, ob 19.00

Sobota, 13. april 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Mešani pevski zbor Avgust Šuligoj DU Ilirska Bistrica Anamarija Surina
Ženska pevska skupina Tuščak, Bač Morena Hostinger
Mešani pevski zbor Triglav, Split Tatjana Kurajica
Kvartet Bršljan, Podnanos Vida Fabčič
Moški pevski zbor Valentin Vodnik, Dolina Anastasia Purič
Mešani pevski zbor Tončka Čok, Lonjer – Katinara Manuel Purger
Oktet Sotočje, Črniče Jani Klančič

ČRNI VRH NAD IDRIJO, OSNOVNA ŠOLA, ob 20.00

Sobota, 13. april 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Mešani pevski zbor Ulka, Ankaran Miran Zadnik
Ženski pevski zbor Sožitje, Podmelec Anja Kavčič Drole
Vokalna skupina Goldinar, Postojna Miha Bole
Ženska pevska skupina Kalina, Ilirska Bistrica Janja Konestabo
Moški pevski zbor Napev, Batuje Luka Vetrih
Ženski pevski zbor Rože, Nova Gorica Andreja Rustja
Mešani pevski zbor Ciril Silič, Vrtojba Silvan Zavadlav

ŠTANJEL, KULTURNI DOM, ob 20.00

Nedelja, 14. april 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Mešani pevski zbor Slovenski dom Bazovica, Reka Ingrid Haller
Mešani pevski zbor Rečan Aldo Klodič, Liessa, Grmek David Tomazetič
Ženska vokalna skupina Rožmarinke, Pivka Ernesta Mevlja
Pevska skupina Studenec, Pivka Irena Rep
Ženski pevski zbor Mirta, Izola Sonja Mezgec
Moški pevski zbor Provox, Renče Matjaž Šček

CERKNO, OSNOVNA ŠOLA, ob 17.00



Nedelja, 14. april 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Pevska skupina Kantadore, Gračišče Klavdijo Šavron
Ženska pevska skupina KD Korte Klemen Miklavčič
Fantje s’pod Karlovice, Pregarje Aleš Bernetič
Ženski pevski zbor Morje, Izola Barbara Kopačin
Dramsko pevska skupina Zarja, Ajdovščina Zora Gregorc
Mešani pevski zbor Obalca, Koper Klemen Miklavčič
Mešani pevski zbor Postojna Klemen Miklavčič

HRPELJE, KULTURNI DOM, ob 17.00

Nedelja, 14. april 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Mešani pevski zbor Anton Martin Slomšek, Zagreb Luka Hosu
Moški pevski zbor Branik Jernej Rustja
Mešani pevski zbor Sveta Lucija, Lucija Uroš Savec
Mešani pevski zbor Duri, Col Veronika Škedelj

KRIŽ, CERKEV SV. KRIŽA, ob 16.00

Petek, 19. april 2024

PREDAVANJE - SMRTNI KROŽEK

Kobarid, Dom Andreja Manrefe, ob 18.00

Petek, 19. april 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Ženski pevski zbor Ivan Grbec, Škedenj Silvana Dobrila
Mešani pevski zbor Bonaca, Piran Barbara Murata
Mešani pevski zbor Slovenski dom, Zagreb Ivica Ivanović
Vokalna skupina Chorus’ 97, Miren Ana Zalar
Moški pevski zbor Kromberški Vodopivci, Kromberk Bogdan Brecelj
Mešani pevski zbor Vrtojba Luka Vetrih

KORTE, ZADRUŽNI DOM, ob 19.00

Sobota, 20. april 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Pevski zbor Univerze za tretje življenjsko obdobje, Koper Iva Dobovičnik
Mešani pevski zbor Maestral, Koper Danijel Puklavec
Moški pevski zbor Fantje pod latnikom, Boljunec Manuel Purger
Vokalna skupina Segno, Vipava Meta Praček Prašnikar
Mešani pevski zbor Divača Matej Penko

SV. PETER, KULTURNI DOM, ob 20.00

Nedelja, 21. april 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Moška vokalna skupina Zven, Cerkno Vanja Lampič
Komorni dekliški zbor Vox Ilirica, Ilirska Bistrica Elena Sedmak
Ženski pevski zbor Cerklanke, Cerkno Vanja Lampič
Moški pevski zbor Vasilij Mirk, Prosek – Kontovel Goran Ruzzier
Vokalna skupina Vogrinke, Vogrsko Ingrid Praznik
Mešani pevski zbor Mačkolje Matej Lazar

TRENTA, INFO SREDIŠČE TNP TRENTA, ob 17.00

Nedelja, 21. april 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Ženski pevski zbor Društva žena Miren – Orehovlje Mojca Cej
Pevska skupina Izvir, Šmihel Cvetko Lenarčič
Mešani pevski zbor Rožmarin, Koper
Sašo Glavaš in Vesna
Grižon
Ženski pevski zbor Prosek – Kontovel Marko Štoka
Vokalna skupina Mozaik, Nova Gorica Patrick Quaggiato
Mešani pevski zbor Nova Gorica Bogdan Brecelj

ZAVARH, CERKEV SV. FLORJANA, ob 15.30

Petek, 10. maj 2024

PREDAVANJE IZ PODROČJA PALIATIVE

Kobarid, Dom Andreja Manrefe, ob 18.00

Sobota, 11. maj 2024

55. REVIJA PRIMORSKA POJE 2024

Pevke ljudskih pesmi KD Kraški šopek, Sežana Andreja Gerželj Breščič
Moški pevski zbor Tabor, Lokev Vladislav Korošec
Vokalno instrumentalna skupina Sanje s kitaro, Nova Gorica Eva Slokar
Moški pevski zbor Lipa, Ravnica Andrej Filipič
Ženski pevski zbor KUD Iris, Bukovo Vojka Svetičič
Mešani pevski zbor Brnistra, Sveti Anton Sonja Mezgec

ŠMARJE, DVORANA KRAJEVNE SKUPNOSTI, ob 20.00

Petek, 17. maj 2024

PREDAVANJE - SMRTNI KROŽEK

Kobarid, Dom Andreja Manrefe, ob 18.00

Četrtek, 06. junij 2024

PREDAVANJE IZ PODROČJA PALIATIVE

Kobarid, Dom Andreja Manrefe, ob 18.00

Petek, 07. junij 2024

PREDAVANJE - SMRTNI KROŽEK

Kobarid, Dom Andreja Manrefe, ob 18.00



Pozabljeno geslo?

 

sobota
24.02.2024
7°C / 14°C
nedelja
25.02.2024
5°C / 13°C
ponedeljek
26.02.2024
3°C / 13°C