V HOTEDRŠICI SE PONOVNO DOGAJA!

Sobota, 23. november 2019
V Hotedršici se ponovno dogaja. Z zbranimi sredstvi, ki so jih krajani zbirali za obnovo cerkve Svete Barbare na Ravniku, jim je že uspelo obnoviti ostrešje, sedaj pa pripravljajo dva dogodka, preko katerih bodo širili zavedanje o cerkvici ter posredno zbrali nekaj finančnih sredstev.


V naslednjih dneh bodo tako postavili na ogled likovno razstavo "Cvetje za sv. Barbaro", prav danes ob 20.00 pa v nekdanji kulturni dom v Hotedršici vabijo na komedijo "Barbara, sej bo!".

Vsebina igre je primerna za gledalce, ki so starejši od 14 let.


Mirjam Debevc

Foto: FB arhiv

Komentarji

Oddajte svoj komentar

Za komentiranje se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!

Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Primorskega vala. Prosimo, da se pri komentiranju držite teme in ne uporabljate sovražnega govora.

Bodite prvi pri komentiranju novice, oddajte svoj komentar!



Pozabljeno geslo?

 

petek
11.07.2025
12°C / 27°C
sobota
12.07.2025
13°C / 27°C
nedelja
13.07.2025
17°C / 28°C