Posoški razvojni center, ki je lani praznoval 20. obletnico
delovanja, je lokalna ter regionalna razvojna institucija, ki je bila
ustanovljena in deluje s ciljem izvajanja lokalnih ter regionalnih
razvojnih projektov v Posočju in na Severnem Primorskem, vključena
pa je tudi v izvajanje državnih in mednarodnih razvojnih projektov.
Njihovo poslanstvo je prinašanje novih razvojnih idej, znanja in
priložnosti ter ustvarjanje okolja, ki je prijetno za bivanje in
spodbudno za delo.
Zadnjih 10 let je Posoški razvojni center vodila Almira Pirih, ki pa se je s te funkcije poslovila v letošnjem letu, v zavodu ostaja zaposlena kot področna sekretarka za regionalni razvoj.
Na direktorski stol se je pred dobrima dvema mesecema usedel Simon Škvor, ki je bil prej zaposlen kot direktor Občinske uprave Občine Kobarid. Pred mikrofon ga je povabila Simona Skočir, v pogovoru lahko izveste, kako je prevzel vodenje, s katerimi novimi aktivnostmi so že pričeli in predvsem, kakšna je njegova vizija delovanja Posoškega razvojnega centra v prihodnje.
pogovor s Simonom Škvorjem
Komentarji
Oddajte svoj komentar
Za komentiranje se morate prijaviti. Če še nimate uporabniškega računa, si lahko tega ustvarite brezplačno!
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Primorskega vala. Prosimo, da se pri komentiranju držite teme in ne uporabljate sovražnega govora.
Bodite prvi pri komentiranju novice, oddajte svoj komentar!
Na vpisan elektronski naslov vam bomo poslali potrditveno elektronski sporočilo. Za dokončanje registracije sledite navodilom v elektronskem sporočilu.
Bodite prvi pri komentiranju novice, oddajte svoj komentar!